Kontakt

E-post info@lindelof.se

Telefon +46 8 442 70 00



Postadress
Box 17502
118 91 Stockholm


Fakturering invoice@lindelof.se

Stockholm showroom

Hornsgatan 29
118 49 Stockholm



Öppettider

Vardagar 08:30 - 16:30

Östersund

Gufassvägen 16
830 04 Mörsil

Våra medarbetare

Kontakta i första hand Elin Sundquist eller skriv till info@lindelof.se

  • Elin Sundquist
  • Anette Marass
  • Ella Björnstjerna
  • Eva Olsson
  • Hanna Ekstrand
  • Helena Watson
  • Ida Hedlund
  • Jenny Disheden Gran
  • Jessica Kristensen
  • Johan Bjurling
  • Johan Fransson
  • Judith Rindeskog
  • Martin Warstedt
  • Maria Nilsson
  • Martin Zhuk
  • Michelle Oscarsson
  • Monica Oscarsson
  • Ragnhild Signer
  • Salome Shiralipour
  • Sandra Hebrant
  • Sofia Gustafsson
  • Sofie Levander
  • Tove Prahl

Elin Sundquist

Kontorsansvarig

08 442 70 00 elin.sundquist@lindelof.se

Anette Marass

Säljsupport

073 537 39 12 anette.marass@lindelof.se

Ella Björnstjerna

Föräldraledig

072 856 34 64 ella.bjornstjerna@lindelof.se

Eva Olsson

Säljare

070 848 86 75 eva.olsson@lindelof.se

Hanna Ekstrand

Projektledare

070 815 25 82 hanna.ekstrand@lindelof.se

Helena Watson

Innesäljare

079 065 87 72 helena.watson@lindelof.se

Ida Hedlund

Ekonomiassistent

072 008 79 99 ida.hedlund@lindelof.se

Jenny Disheden Gran

Säljare

070 441 47 37 jenny.gran@lindelof.se

Jessica Kristensen

Innesäljare Stat/avtal

073 708 42 16 jessica.kristensen@lindelof.se

Johan Bjurling

VD

073 593 95 18 johan.bjurling@lindelof.se

Johan Fransson

Innesäljare

076 721 20 07 johan.fransson@lindelof.se

Judith Rindeskog

Föräldraledig

073 348 48 25 judith.rindeskog@lindelof.se

Martin Warstedt

Projektledare

070 960 23 38 martin.warstedt@lindelof.se

Maria Nilsson

Säljare

072 856 34 66 maria.nilsson@lindelof.se

Martin Zhuk

Säljare Stat/avtal

070 898 32 78 martin.zhuk@lindelof.se

Michelle Oscarsson

Innesäljare

073 061 26 52 michelle.oscarsson@lindelof.se

Monica Oscarsson

Ekonomichef

070 855 64 74 monica.oscarsson@lindelof.se

Ragnhild Signer

Säljare

070 403 42 30 ragnhild.signer@lindelof.se

Salome Shiralipour

Säljare

079 065 84 76 salome.shiralipour@lindelof.se

Sandra Hebrant

Säljare

073 393 81 82 sandra.hebrant@lindelof.se

Sofia Gustafsson

Projektledare

073 676 37 10 sofia.gustafsson@lindelof.se

Sofie Levander

Projektledare

076 238 97 18 sofie.levander@lindelof.se

Tove Prahl

Säljchef

070 180 18 31 tove.prahl@lindelof.se

Jobba hos oss

Vill du jobba hos oss?

I vårt team jobbar personer som brinner för personlig rådgivning och försäljning, med förmåga att lyssna och driva projekt. Vi söker lagspelare som med engagemang sprider kunskap och kundnytta i våra uppdrag.

Hör av dig till ansokan@lindelof.se .

Certifikat & Downloads

Arbetsmiljöpolicy
Code of Conduct
Integritetspolicy
Kvalitetspolicy
Miljöpolicy